Készült: 2019.10.18.09:59:53 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Informatikai és távközlési albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.06.28.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági és informatikai bizottság


Informatikai és távközlési albizottság tagjainak változásai (8 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Márfai Péter (MSZP) Elnök 2006.06.28. 2010.05.13.  
Dr. Baráth Etele (MSZP) Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2007.03.07. 2010.05.13.  
Molnár Gyula (MSZP) Tag 2006.06.28. 2006.11.13.  
Molnár Gyula (MSZP) Tag 2007.07.23. 2008.12.01.  
Dr. Szanyi Tibor (MSZP) Tag 2007.12.17. 2010.05.13.  
Koszorús László (Fidesz) Tag 2008.05.21. 2010.05.13.  
Nyitrai Zsolt (Fidesz) Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  
Rogán Antal (Fidesz) Tag 2006.06.28. 2007.03.12.  
Szatmáry Kristóf (Fidesz) Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  
Molnár Béla (KDNP) Tag 2008.04.16. 2010.05.13.  
Kovács Kálmán (SZDSZ) Tag 2006.06.28. 2006.07.03.  
Dr. Vas János (MDF) Tag 2006.06.28. 2008.09.29.  


Informatikai és távközlési albizottság üléseinek megjelenítése