Készült: 2020.08.13.02:39:44 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Káli Sándor

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
6667/49 Egyes adó- és járuléktörvények módosításáról Molnár László (MSZP), Páva Zoltán (MSZP), Pál Béla (MSZP), Káli Sándor (MSZP), Molnár Albert (MSZP), Tóth József (MSZP) 2008.11.10
6573/2 A költségvetési szervek jogállásáról és gazdálkodásáról Káli Sándor (MSZP) 2008.11.03
4222/7 Egyes önkormányzatokat érintő törvények módosításáról Káli Sándor (MSZP), Dr. Mester László (MSZP) 2007.11.19
3860/718 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Kálmán András (MSZP), Warvasovszky Tihamér (MSZP), Káli Sándor (MSZP), Szűcs Erika (MSZP), Tasnádi Péter (MSZP), Dr. Botka László (MSZP), Dr. Ipkovich György (MSZP), Molnár Gyula (MSZP) 2007.12.04
3860/717 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Kálmán András (MSZP), Warvasovszky Tihamér (MSZP), Káli Sándor (MSZP), Szűcs Erika (MSZP), Tasnádi Péter (MSZP), Dr. Botka László (MSZP), Dr. Ipkovich György (MSZP), Molnár Gyula (MSZP) 2007.12.04
3860/716 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Kálmán András (MSZP), Warvasovszky Tihamér (MSZP), Káli Sándor (MSZP), Szűcs Erika (MSZP), Tasnádi Péter (MSZP), Dr. Botka László (MSZP), Dr. Ipkovich György (MSZP), Molnár Gyula (MSZP) 2007.12.04
3860/715 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Warvasovszky Tihamér (MSZP), Káli Sándor (MSZP), Tasnádi Péter (MSZP), Dr. Botka László (MSZP), Dr. Ipkovich György (MSZP), Dr. Kálmán András (MSZP) 2007.12.04