Készült: 2020.09.29.03:14:39 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

A Fenntartható fejlődés bizottsága feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2014.06.04.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Fenntartható fejlődés bizottsága


A Fenntartható fejlődés bizottsága feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kepli Lajos (Jobbik) 1 Elnök 2014.06.04. 2018.05.07.  
Bencsik János (Fidesz) Tag 2014.09.17. 2018.05.07.  
Manninger Jenő (Fidesz) Tag 2014.09.17. 2018.05.07.  
Varga Gábor (Fidesz) Tag 2014.09.17. 2018.05.07.  
Heringes Anita (MSZP) Tag 2014.09.17. 2018.05.07.