Készült: 2020.07.11.19:28:55 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Bor- és gasztronómiai albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2014.09.17.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail gb-bgalbiz@parlament.hu
Főbizottság Gazdasági bizottság


Bor- és gasztronómiai albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Tiffán Zsolt (Fidesz) Elnök 2014.09.17. 2018.05.07.  
Bencsik János (Fidesz) Tag 2014.09.17. 2018.05.07.  
Dr. Galambos Dénes (Fidesz) Tag 2015.03.24. 2018.05.07.  
Dr. Mengyi Roland (Fidesz) Tag 2014.09.17. 2018.05.07.  
Volner János (Jobbik) Tag 2014.09.17. 2018.05.07.  


 
Bor- és gasztronómiai albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 1 1/2014 2014.10.29. Határozatképes 1:55