Készült: 2020.08.11.12:19:27 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Az oktatási szegregáció megvizsgálására létrehozott albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2003.11.18.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Oktatási bizottság


Az oktatási szegregáció megvizsgálására létrehozott albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Balogh Miklós (MSZP) Elnök 2005.03.09. 2006.05.15.  
Móring József Attila (Fidesz) Elnök 2005.03.08. 2006.05.15.  
Dr. Balogh Miklós (MSZP) Tag 2003.11.18. 2005.03.09.  
Urbán Árpád (MSZP) Tag 2003.11.18. 2005.11.26.  
Láyer József (Fidesz) Tag 2003.11.18. 2006.05.15.  
Móring József Attila (Fidesz) Tag 2003.11.18. 2005.03.08.  
Tóth Ferenc (Fidesz) Tag 2003.11.18. 2006.05.15.  
Fodor Gábor (SZDSZ) Tag 2003.11.18. 2006.05.15.  
Gusztos Péter (SZDSZ) Tag 2003.11.18. 2006.05.15.  
Karsai Péter (MDF) Tag 2003.11.18. 2006.05.15.  


Az oktatási szegregáció megvizsgálására létrehozott albizottság üléseinek megjelenítése