Készült: 2020.02.19.02:45:48 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.09.22.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Emberi jogi bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Hörcsik Richard (Fidesz) 1 Elnök 1998.09.22. 2002.05.14.  
Potápi Árpád (Fidesz) 1 Tag 1998.09.22. 2002.05.14.  
Dr. Tabajdi Csaba (MSZP) Tag 1998.09.22. 2002.05.14.  
István József (FKGP) Tag 1998.09.22. 2001.01.22.  
Fodor Gábor (SZDSZ) Tag 1998.09.22. 2002.05.14.  
ifj Hegedűs Loránt (MIÉP) Tag 1998.09.22. 2002.05.14.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

Európai integrációs albizottság üléseinek megjelenítése