Készült: 2020.09.29.03:55:07 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.11.05.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Horváth János (Fidesz) Elnök 1998.11.05. 2002.05.14.  
Várkonyi András (Fidesz) Tag 1998.11.05. 2002.05.14.  
Fritz Péter (MSZP) Tag 1998.11.05. 2002.05.14.  
Zakó László (FKGP) Tag 1998.11.05. 2001.06.26.  
Szalay Gábor (SZDSZ) Tag 1998.11.05. 2002.05.14.  
Dr. Gidai Erzsébet (MIÉP) Tag 1998.11.05. 2002.01.20.  
Zakó László (MIÉP) Tag 2001.12.27. 2002.05.14.  
Dr. Gidai Erzsébet (független) Tag 2002.01.21. 2002.05.14.  
Zakó László (független) Tag 2001.06.27. 2001.12.26.  


Európai integrációs albizottság üléseinek megjelenítése