Készült: 2020.09.29.19:23:15 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Gúr Nándor

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/10831 A köztulajdonban álló gazdasági társaságok takarékosabb működéséről Tóbiás József (MSZP), Lendvai Ildikó (MSZP), Mesterházy Attila (MSZP), Fogarasiné Deák Valéria (MSZP), Frankné dr. Kovács Szilvia (MSZP), Gúr Nándor (MSZP), Gy. Németh Erzsébet (MSZP), Podolák György (MSZP), Szabó Lajos (MSZP), Dr. Vidorné dr. Szabó Györgyi (MSZP) 2009.10.05
T/9868 A felnőttképzésről szóló 2001. évi CI. törvénynek az élethosszig tartó tanulás feltételeinek biztosítása érdekében történő módosításáról Dr. Magyar Bálint (SZDSZ), Gúr Nándor (MSZP) 2009.05.29
T/8972 A szakképzési hozzájárulásról és a képzés fejlesztésének támogatásáról szóló 2003. évi LXXXVI. törvény és az ezzel összefüggő egyes törvények módosításáról Gúr Nándor (MSZP), Filló Pál (MSZP), Sós Tamás (MSZP), Bókay Endre (MSZP), Nagy László (MSZP), Tatai-Tóth András (MSZP), Rózsa Endre (MSZP), Kiss Ferenc (MSZP) 2009.02.23
I/6350 Nyújt-e segítséget a Kormány a viharkárt szenvedett lakóépületek helyreállításához? Gúr Nándor (MSZP) 2008.09.24
A/1582 Konkrét felnőttképzési program az "előrelépéshez" Gúr Nándor (MSZP) 2006.12.04
I/1517 Konkrét felnőttképzési program az 'előrelépéshez' Gúr Nándor (MSZP) 2006.11.27
I/1284 Az észak-magyarországi régió gazdasági versenyképességének javítása és az egyes régiók közötti társadalmi-gazdasági különbségek minimalizálása tárgykörében Gúr Nándor (MSZP) 2006.11.08
I/749 Képzés valamint a munkaerőpiaci igények összehangolása Gúr Nándor (MSZP) 2006.07.18