Készült: 2020.08.12.05:55:34 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Endre Sándor

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
1658/684 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetéséről Font Sándor (MDF), Endre Sándor (Fidesz), Zsikla Győző (FKGP) 1999.12.07
855/82 A katasztrófák elleni védekezés irányításáról, szervezetéről és a veszélyes anyagokkal kapcsolatos súlyos balesetek elleni védekezésről Dr. Fazekas Sándor (Fidesz), Endre Sándor (Fidesz) 1999.04.12
728/111 A szerzői jogról Endre Sándor (Fidesz) 1999.03.26
728/110 A szerzői jogról Endre Sándor (Fidesz) 1999.03.26