Készült: 2020.06.05.18:21:14 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Nagy Csaba (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
A/10841 Hogy áll most a koronavírus elleni védekezés? Nagy Csaba (Fidesz) 2020.06.02
K/9628 Milyen eszközökkel kívánja a Kormány folytatni a kistelepülések támogatását? Nagy Csaba (Fidesz) 2020.03.13
A/9563 Mit tehetünk a társadalom igazságérzetét sértő gyakorlatok felszámolásáért? Nagy Csaba (Fidesz) 2020.03.09
T/9473 A származási hely feltüntetése érdekében a polgárok személyi adatainak és lakcímének nyilvántartásáról szóló 1992. évi LXVI. törvény és az anyakönyvi eljárásról szóló 2010. évi I. törvény módosításáról Gyopáros Alpár (Fidesz), Kocsis Máté (Fidesz), Tasó László (Fidesz)
2020.03.06.: Nagy Csaba (Fidesz)
2020.03.11.: Vigh László (Fidesz)
2020.03.03
T/8044 Az Országgyűlés működését és a képviselők jogállását érintő egyes törvények módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Böröcz László (Fidesz), Dr. Bajkai István (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP), Halász János (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Hende Csaba (Fidesz), Nacsa Lőrinc (KDNP)
2019.11.21.: Bányai Gábor (Fidesz), Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz)
2019.11.21.: Szatmáry Kristóf (Fidesz)
2019.11.21.: Héjj Dávid Ádám (Fidesz)
2019.11.21.: Riz Gábor (Fidesz), Koncz Ferenc (Fidesz)
2019.11.21.: Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz)
2019.11.21.: Dr. Salacz László (Fidesz)
2019.11.12
H/8042 Az egyes házszabályi rendelkezésekről szóló 10/2014. (II. 24.) OGY határozat módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Böröcz László (Fidesz), Dr. Bajkai István (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP), Halász János (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Hende Csaba (Fidesz), Nacsa Lőrinc (KDNP)
2019.11.21.: Bányai Gábor (Fidesz), Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz)
2019.11.21.: Szatmáry Kristóf (Fidesz)
2019.11.21.: Héjj Dávid Ádám (Fidesz)
2019.11.21.: Riz Gábor (Fidesz), Koncz Ferenc (Fidesz)
2019.11.21.: Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz)
2019.11.21.: Dr. Salacz László (Fidesz)
2019.11.12
T/712 A sportról szóló 2004. évi I. törvény és az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról szóló 2011. évi CLXXV. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz)
2018.07.02.: Nagy Csaba (Fidesz)
2018.07.10.: Dunai Mónika (Fidesz)
2018.06.26