Készült: 2020.10.29.06:22:27 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Csöbör Katalin (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
A/13398 Meddig megy el Brüsszel a kettős mércében? Csöbör Katalin (Fidesz) 2020.10.26
A/13329 A transzparencia mint eddig új, tisztázatlan fogalom Brüsszelben? Csöbör Katalin (Fidesz) 2020.10.19
A/12952 Miként védhető meg az emberi méltósághoz fűződő alapvető jog? Csöbör Katalin (Fidesz) 2020.09.21
A/6318 A baloldal továbbra is a migránsok oldalán áll a magyar családok helyett? Csöbör Katalin (Fidesz) 2019.06.03