Készült: 2019.11.19.13:28:31 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Dorkota Lajos

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
2961/17 Az úgynevezett olajügyek kivizsgálásával kapcsolatos feladatokról Dr. Fazekas Sándor (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Vígh Ilona (Fidesz) 2000.09.08
2961/8 Az úgynevezett olajügyek kivizsgálásával kapcsolatos feladatokról Dr. Dorkota Lajos (Fidesz) 2000.08.23
2961/7 Az úgynevezett olajügyek kivizsgálásával kapcsolatos feladatokról Dr. Dorkota Lajos (Fidesz) 2000.08.23
325/153 A Magyar Köztársaság 1999. évi költségvetéséről Dr. Hargitai János (Fidesz), Körömi Attila (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Dr. Mikes Éva (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Dr. Braun Márton (Fidesz), Tóth Ferenc (Fidesz), Fehérvári Tamás (Fidesz), Herbst János (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Várkonyi András (Fidesz), Mádi László (Fidesz) 1998.11.20
171/1 A gazdasági társaságokról szóló 1997.évi CXLIV.törvény módosításáról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz) 1998.09.25