Készült: 2020.10.23.01:19:03 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Kastélyok, kúriák, várak albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.12.16.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Idegenforgalmi bizottság


Kastélyok, kúriák, várak albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kovács Ferenc (Fidesz) Elnök 1998.12.16. 2002.05.14.  
T. Asztalos Ildikó (SZDSZ) Alelnök 1998.12.16. 2002.05.14.  
Hadházy Sándor (Fidesz) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Herbst János (Fidesz) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Burány Sándor (MSZP) Tag 1998.12.16. 2000.02.08.  
Korózs Lajos (MSZP) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  
Pál Béla (MSZP) Tag 2000.04.25. 2002.05.14.  
Horváth Béla (FKGP) Tag 1998.12.16. 2002.05.14.  


Kastélyok, kúriák, várak albizottság üléseinek megjelenítése