Készült: 2020.10.27.13:17:23 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Az Egészségügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.12.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Egészségügyi bizottság


Az Egészségügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Gógl Árpád (Fidesz) Elnök 2002.06.12. 2006.05.15.  
Dr. Tóth István (MSZP) Tag 2002.06.12. 2006.05.15.  
Kuncze Gábor (SZDSZ) Tag 2002.06.12. 2002.11.12.  
Dr. Mézes Éva (SZDSZ) Tag 2002.11.28. 2006.05.15. Kuncze Gábor (SZDSZ)
Sisák Imre János (MDF) Tag 2002.06.12. 2004.12.20.  
Balogh László (független) Tag 2005.02.09. 2006.05.15. Sisák Imre János (MDF)


Az Egészségügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése