Készült: 2021.01.15.19:00:41 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Természet- és környezetvédelmi tevékenységet végző szervezeteket támogató albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1999.02.11.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Társadalmi szervezetek bizottság


Természet- és környezetvédelmi tevékenységet végző szervezeteket támogató albizottság tagjainak változásai (1 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Martonosi György (Fidesz) Elnök 2001.02.07. 2001.09.21.  
Üszögi-Bleyer Jenő (MSZP) 1 Elnök 2000.02.09. 2001.02.06.  
Dögei Imre (FKGP) Elnök 2001.09.22. 2002.02.07.  
István József (FKGP) Elnök 1999.02.11. 2000.02.08.  
Üszögi-Bleyer Jenő (MSZP) 1 Tag 1999.02.11. 2000.02.08.  
Üszögi-Bleyer Jenő (MSZP) 1 Tag 2001.02.07. 2002.05.14.  
István József (FKGP) Tag 2000.02.09. 2001.01.22.  


Természet- és környezetvédelmi tevékenységet végző szervezeteket támogató albizottság üléseinek megjelenítése