Készült: 2020.09.30.00:49:04 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

A Dunaferr csoport jogszerű és gazdaságos működését vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2001.08.28.
Megszűnés 2002.01.29.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


A Dunaferr csoport jogszerű és gazdaságos működését vizsgáló albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Márton Attila (Fidesz) Elnök 2001.08.28. 2002.01.29.  
Balla György (Fidesz) Tag 2001.08.28. 2002.01.29.  
Dr. Csiha Judit (MSZP) Tag 2001.09.05. 2002.01.29.  
Dr. Suchman Tamás (MSZP) Tag 2001.09.05. 2002.01.29.  
Balogh József (FKGP) Tag 2001.08.28. 2002.01.29.  
Szalay Gábor (SZDSZ) Tag 2001.08.28. 2002.01.29.  
Németh Zsolt (MDF) 1 Tag 2001.08.28. 2002.01.29.  
Dr. Gidai Erzsébet (MIÉP) Tag 2001.08.28. 2002.01.20.  
Dr. Gidai Erzsébet (független) Tag 2002.01.21. 2002.01.29.  


A Dunaferr csoport jogszerű és gazdaságos működését vizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése