Készült: 2020.10.21.15:52:24 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Honvédelmi és rendészeti bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail hob@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Honvédelmi és rendészeti bizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése
Honvédelmi és rendészeti bizottság tagjai változásának elrejtése

Honvédelmi és rendészeti bizottság tagjainak változásai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kocsis Máté (Fidesz) 1 Elnök 2018.05.08. 2018.06.04.  
Kósa Lajos (Fidesz) Elnök 2018.06.04.   Kocsis Máté (Fidesz) 1
Ágh Péter (Fidesz) Alelnök 2018.10.15. 2020.05.05. Móring József Attila (KDNP)
Hubay György (Fidesz) Alelnök 2020.05.05.   Ágh Péter (Fidesz)
Dr. Simon Miklós (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.    
Dr. Lukács László György (Jobbik) Alelnök 2020.06.08.   Dr. Varga-Damm Andrea (Jobbik)
Dr. Varga-Damm Andrea (Jobbik) Alelnök 2019.05.27. 2020.05.27. Demeter Márta (LMP)
Móring József Attila (KDNP) Alelnök 2018.05.08. 2018.10.15.  
Dr. Vadai Ágnes (DK) Alelnök 2018.05.08.    
Demeter Márta (LMP) Alelnök 2018.05.08. 2019.02.18.  
Ágh Péter (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2018.10.15.  
Bartos Mónika (Fidesz) Tag 2020.05.05.   Hubay György (Fidesz)
Bíró Márk (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Hubay György (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2020.05.05.  
Móring József Attila (KDNP) Tag 2018.10.15.   Ágh Péter (Fidesz)
Dr. Harangozó Tamás (MSZP) 1 Tag 2018.05.08.    

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Honvédelmi és rendészeti bizottság Fidesz 5 55.56%
Jobbik 1 11.11%
KDNP 1 11.11%
MSZP 1 11.11%
DK 1 11.11%
Összesen 9 100.00%

Honvédelmi és rendészeti bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok