Készült: 2020.11.25.22:58:30 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Vizsgálóbizottság "külföldi fegyveres erők Magyarország területén és légterében való áthaladásának megvizsgálására"
Típus vizsgáló
Létrehozás 2003.04.28.
Megszűnés 2003.07.29.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Vizsgálóbizottság "külföldi fegyveres erők Magyarország területén és légterében való áthaladásának megvizsgálására" tagjai változásának elrejtése

Vizsgálóbizottság "külföldi fegyveres erők Magyarország területén és légterében való áthaladásának megvizsgálására" tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Nyitray András (Fidesz) Elnök 2003.05.05. 2003.07.29.  
Márfai Péter (MSZP) Alelnök 2003.05.05. 2003.07.29.  
Dr. Csicsay Claudius Iván (MSZP) Tag 2003.05.05. 2003.07.29.  
Dr. Vadai Ágnes (MSZP) Tag 2003.05.05. 2003.07.29.  
Ágota Gábor (Fidesz) Tag 2003.05.05. 2003.07.29.  
Körömi Attila (Fidesz) Tag 2003.05.05. 2003.07.29.  
Mécs Imre (SZDSZ) Tag 2003.05.05. 2003.07.29.  
Csampa Zsolt (MDF) Tag 2003.05.05. 2003.07.29.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
nincs

Vizsgálóbizottság "külföldi fegyveres erők Magyarország területén és légterében való áthaladásának megvizsgálására" üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Vizsgálóbizottság "külföldi fegyveres erők Magyarország területén és légterében való áthaladásának megvizsgálására"nak nincs albizottsága.

Nem tárgyalt irományt.