Készült: 2019.09.20.23:09:50 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Gyurcsány Ferenc (DK)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
P/4267 Az Országgyűlés politikai nyilatkozata a demokratikus Kubáért Dr. Dávid Ibolya (MDF), Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Gyurcsány Ferenc (MSZP), Dr. Kóka János (SZDSZ) 2007.11.05
H/64 Új Magyarország - Szabadság és szolidaritás - A Magyar Köztársaság Kormányának programja a sikeres, modern és igazságos Magyarországért 2006-2010. Gyurcsány Ferenc (MSZP) 2006.05.30
T/62 A központi államigazgatási szervekről, valamint a Kormány tagjai és az államtitkárok jogállásáról Gyurcsány Ferenc (MSZP), Lendvai Ildikó (MSZP), Kuncze Gábor (SZDSZ) 2006.05.30
T/61 A Magyar Köztársaság minisztériumainak felsorolásáról Gyurcsány Ferenc (MSZP), Lendvai Ildikó (MSZP), Kuncze Gábor (SZDSZ) 2006.05.30
T/60 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Gyurcsány Ferenc (MSZP), Lendvai Ildikó (MSZP), Kuncze Gábor (SZDSZ) 2006.05.30
T/58 A központi államigazgatási szervekről, valamint a Kormány tagjai, a miniszterhelyettesek és az államtitkárok jogállásáról Gyurcsány Ferenc (MSZP), Lendvai Ildikó (MSZP), Kuncze Gábor (SZDSZ) 2006.05.29
T/57 A Magyar Köztársaság minisztériumainak felsorolásáról Gyurcsány Ferenc (MSZP), Lendvai Ildikó (MSZP), Kuncze Gábor (SZDSZ) 2006.05.29
T/56 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Gyurcsány Ferenc (MSZP), Lendvai Ildikó (MSZP), Kuncze Gábor (SZDSZ) 2006.05.29