Készült: 2020.09.19.14:41:48 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Az 50/2003. (XI.5.) AB határozatból következő jogalkotási feladatok elvégzésére létrejött, az Alkotmány- és igazságügyi bizottsággal közös albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2003.12.01.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ügyrendi bizottság


Az 50/2003. (XI.5.) AB határozatból következő jogalkotási feladatok elvégzésére létrejött, az Alkotmány- és igazságügyi bizottsággal közös albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Avarkeszi Dezső (MSZP) Elnök 2003.12.01. 2006.05.15.  
Dr. Salamon László (Fidesz) Tag 2003.12.01. 2006.05.15.  
Dr. Bőhm András (SZDSZ) Tag 2003.12.01. 2006.05.15.  
Dr. Hende Csaba (MDF) 1 Tag 2003.12.01. 2004.06.22.  
Karsai Péter (MDF) Tag 2004.10.27. 2006.05.15.  
Dr. Hende Csaba (független) 1 Tag 2004.06.23. 2004.10.25.  


Az 50/2003. (XI.5.) AB határozatból következő jogalkotási feladatok elvégzésére létrejött, az Alkotmány- és igazságügyi bizottsággal közös albizottság üléseinek megjelenítése