Készült: 2020.09.18.23:10:34 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Kiss Attila

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
8635/6 Az elektronikus hírközléssel és a digitális átállással összefüggő egyes törvények módosításáról Kiss Attila (Fidesz) 2012.10.08
8635/5 Az elektronikus hírközléssel és a digitális átállással összefüggő egyes törvények módosításáról Kiss Attila (Fidesz) 2012.10.08
8635/4 Az elektronikus hírközléssel és a digitális átállással összefüggő egyes törvények módosításáról Kiss Attila (Fidesz) 2012.10.08
8635/3 Az elektronikus hírközléssel és a digitális átállással összefüggő egyes törvények módosításáról Kiss Attila (Fidesz) 2012.10.08
8635/2 Az elektronikus hírközléssel és a digitális átállással összefüggő egyes törvények módosításáról Kiss Attila (Fidesz) 2012.10.08
7668/12 A nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény módosításáról Kiss Attila (Fidesz) 2012.06.26
7668/11 A nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény módosításáról Kiss Attila (Fidesz) 2012.06.26
7668/10 A nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény módosításáról Kiss Attila (Fidesz) 2012.06.26
5904/4 A Máriapócsi Kegyhelyről és a magyar görögkatolikus közösség társadalomban betöltött szerepéről Szólláth Tibor Zoltán (Fidesz), Kiss Attila (Fidesz) 2012.03.12
5206/44 A víziközmű-szolgáltatásról Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Szólláth Tibor Zoltán (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Kiss Attila (Fidesz), Márton Attila (Fidesz) 2011.12.13
4365/470 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Dr. Bóka István (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Kiss Attila (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Hirt Ferenc (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
2011.11.07.: Sági István (Fidesz)
2011.11.02