Készült: 2020.04.09.02:43:55 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Külügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail kub@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Külügyi bizottság jelenlegi tagjainak elrejtése

Külügyi bizottság tagjai (12 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Németh Zsolt (Fidesz) 1 Elnök 2018.05.08.
Balla Mihály (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.
Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.
Juhász Hajnalka (KDNP) Alelnök 2018.05.08.
Mesterházy Attila (MSZP) Alelnök 2018.05.08.
Bartos Mónika (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Dr. Zsigmond Barna Pál (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Dr. Brenner Koloman (Jobbik) Tag 2018.05.11.
Dr. Lukács László György (Jobbik) Tag 2019.10.21.
Nacsa Lőrinc (KDNP) Tag 2018.05.08.
Dr. Gurmai Zita (MSZP) Tag 2018.06.04.
Molnár Gyula (MSZP) Tag 2018.06.11.

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.


Külügyi bizottság tagjai változásának megjelenítése
Külügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Külügyi bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok