Készült: 2021.09.21.00:59:24 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Láyer József

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
3122/637 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Kósa Lajos (Fidesz), Lévai Tibor (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Láyer József (Fidesz), Arnóth Sándor (Fidesz), Oszlár Albert (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz) 2000.12.05
1658/215 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetéséről Mádi László (Fidesz), Láyer József (Fidesz), Dr. Hargitai János (Fidesz) 1999.10.22
1207/107 A területfejlesztésről, és a területrendezésről szóló 1996. évi XXI. törvény módosításáról Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Dr. Hargitai János (Fidesz), Láyer József (Fidesz) 1999.06.22
1141/4 A nemzeti és etnikai kisebbségek jogairól szóló 1993.évi LXXVII.törvény, a helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választásáról szóló 1990.évi LXIV.törvény, valamint a választási eljárásról szóló 1997.évi C.törvény módosításáról Láyer József (Fidesz) 1999.05.07
669/196 Szabálysértésekről Dr. Juharos Róbert (Fidesz), Láyer József (Fidesz) 1999.03.26
669/190 Szabálysértésekről Dr. Juharos Róbert (Fidesz), Láyer József (Fidesz) 1999.03.26