Készült: 2019.11.13.03:31:49 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Bányai Gábor (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/5244 A lelkiismereti és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról szóló 2011. évi CCVI. törvény módosításához kapcsolódóan egyes törvények módosításáról Hende Csaba (Fidesz), Barcza Attila (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Dr. Bajkai István (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP), Dr. Völner Pál (Fidesz), Nacsa Lőrinc (KDNP)
2019.03.14.: Herczeg Tamás (Fidesz)
2019.03.19.: Bányai Gábor (Fidesz)
2019.03.19.: Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz)
2019.03.19.: Dr. Simon Miklós (Fidesz), Fenyvesi Zoltán (Fidesz)
2019.03.19.: Pánczél Károly (Fidesz), Ovádi Péter (Fidesz)
2019.03.19.: Bóna Zoltán (Fidesz)
2019.03.26.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2019.03.28.: Szászfalvi László (KDNP)
2019.03.12
T/3628 A munkaidő-szervezéssel és a munkaerő-kölcsönzés minimális kölcsönzési díjával összefüggő egyes törvények módosításáról Szatmáry Kristóf (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz)
2018.11.26.: Bányai Gábor (Fidesz)
2018.11.20
A/3578 Vajon felmérte-e a kiszivárogtató politikus, hogy cselekedetével milyen károkat okozhat egy katona és családja számára? Bányai Gábor (Fidesz) 2018.11.19