Készült: 2020.06.06.01:44:08 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: István József

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
K/2311 Kis-és középvállalkozásoknak a gazdaságpolitikai célokat szolgáló programokban való részvétele István József (FKGP) 2000.02.28
K/2003 Milyen intézkedéseket tesznek a cukorbetegség megelőzésére István József (FKGP) 1999.12.10
K/1372 A rendszeres testedzés biztosításáról István József (FKGP) 1999.06.11