Készült: 2019.10.19.08:06:26 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Kulturális bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail kob@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Kulturális bizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése
Kulturális bizottság tagjai változásának elrejtése

Kulturális bizottság tagjainak változásai (15 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Pósán László (Fidesz) Elnök 2018.05.08.    
Barcza Attila (Fidesz) Alelnök 2018.05.08. 2018.06.04.  
Dr. Hoppál Péter (Fidesz) Alelnök 2018.06.04.   Barcza Attila (Fidesz)
Dr. Kállai Mária (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.    
L. Simon László (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.    
Simon Róbert Balázs (Fidesz) Alelnök 2018.06.04.   Dr. Vinnai Győző (Fidesz)
Dr. Vinnai Győző (Fidesz) Alelnök 2018.05.08. 2018.06.04.  
Ander Balázs (Jobbik) Alelnök 2018.06.11.   Dúró Dóra (Jobbik)
Dúró Dóra (Jobbik) Alelnök 2018.05.08. 2018.05.29.  
Kunhalmi Ágnes (MSZP) Alelnök 2018.05.08.    
Demeter Zoltán (Fidesz) Tag 2018.10.15.    
Dunai Mónika (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Nagy Csaba (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2018.10.15.  
Dr. Vinnai Győző (Fidesz) Tag 2018.06.04.    
Farkas Gergely (Jobbik) Tag 2018.05.08.    
Földi László (KDNP) Tag 2018.05.08.    
Dr. Hiller István (MSZP) Tag 2018.05.08.    
Gréczy Zsolt (DK) Tag 2018.05.08.    
Szabó Szabolcs (LMP) Tag 2018.05.08. 2018.10.02.  
Szabó Szabolcs (független) Tag 2018.10.15.    

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Kulturális bizottság Fidesz 8 53.33%
Jobbik 2 13.33%
KDNP 1 6.67%
MSZP 2 13.33%
DK 1 6.67%
független 1 6.67%
Összesen 15 100.00%

Kulturális bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok