Készült: 2019.10.21.16:04:19 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Kulturális bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail kob@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Kulturális bizottság jelenlegi tagjainak elrejtése

Kulturális bizottság tagjai (15 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Dr. Pósán László (Fidesz) Elnök 2018.05.08.
Dr. Hoppál Péter (Fidesz) Alelnök 2018.06.04.
Dr. Kállai Mária (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.
L. Simon László (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.
Simon Róbert Balázs (Fidesz) Alelnök 2018.06.04.
Ander Balázs (Jobbik) Alelnök 2018.06.11.
Kunhalmi Ágnes (MSZP) Alelnök 2018.05.08.
Demeter Zoltán (Fidesz) Tag 2018.10.15.
Dunai Mónika (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Dr. Vinnai Győző (Fidesz) Tag 2018.06.04.
Farkas Gergely (Jobbik) Tag 2018.05.08.
Földi László (KDNP) Tag 2018.05.08.
Dr. Hiller István (MSZP) Tag 2018.05.08.
Gréczy Zsolt (DK) Tag 2018.05.08.
Szabó Szabolcs (független) Tag 2018.10.15.


Kulturális bizottság tagjai változásának megjelenítése
Kulturális bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok