Készült: 2021.01.28.13:29:20 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Boros Imre

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
8766/64 A települési önkormányzatok többcélú kistérségi társulásáról Nagy Kálmán (Fidesz), Garamvölgyi György (Fidesz), Dr. Gyimesi Endre (Fidesz), Manninger Jenő (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz), Dr. Boros Imre (független) 2004.10.29
8766/63 A települési önkormányzatok többcélú kistérségi társulásáról Nagy Kálmán (Fidesz), Garamvölgyi György (Fidesz), Dr. Gyimesi Endre (Fidesz), Manninger Jenő (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz), Dr. Boros Imre (független) 2004.10.29
8766/62 A települési önkormányzatok többcélú kistérségi társulásáról Nagy Kálmán (Fidesz), Garamvölgyi György (Fidesz), Dr. Gyimesi Endre (Fidesz), Manninger Jenő (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz), Dr. Boros Imre (független) 2004.10.29
6563/46 A szőlőtermesztésről és a borgazdálkodásról Kékkői Zoltán József (Fidesz), Dr. Boros Imre (független) 2004.02.23
4966/12 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetésének 2002. évi végrehajtásáról Dr. Boros Imre (független) 2003.09.22
1817/208 Az Országos Területrendezési Tervről Dr. Boros Imre (független) 2003.03.10
1220/334 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Glattfelder Béla (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Kékkői Zoltán József (Fidesz), Balogh Gyula (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz), Járvás István (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz), Dr. Szabó József Andor (Fidesz), Vincze László (Fidesz), Dr. Boros Imre (független) 2002.11.20
945/141 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Dr. Boros Imre (független) 2002.10.04
945/140 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Dr. Boros Imre (független) 2002.10.04