Készült: 2019.10.18.00:12:57 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Számvevőszéki bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1998.06.25.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Számvevőszéki bizottság tagjai változásának elrejtése

Számvevőszéki bizottság tagjainak változásai (17 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kósa Lajos (Fidesz) Elnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Kertész István (MSZP) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Rozgonyi Ernő (MIÉP) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Dancsó József (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Horváth János (Fidesz) Tag 2001.01.01. 2002.05.14. Tállai András (Fidesz)
Körömi Attila (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1999.12.07.  
Perlaki Jenő (Fidesz) Tag 1999.11.30. 2002.05.14.  
Szita Károly (Fidesz) Tag 1999.12.07. 2002.05.14. Körömi Attila (Fidesz)
Tállai András (Fidesz) Tag 1998.07.08. 2001.01.01. Varga Mihály (Fidesz)
Dr. Tölgyessy Péter (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Varga Mihály (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1998.07.08.  
Kovács Tibor (MSZP) Tag 2001.02.13. 2002.05.14. Dr. Veres János (MSZP)
Nagyiványi Zoltán (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Pusztai Csaba (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Veres János (MSZP) Tag 1998.06.25. 2001.02.13.  
Balogh Gyula (FKGP) Tag 2001.04.17. 2002.05.14. Dr. Csúcs László (független)
Cseh Sándor (FKGP) Tag 2001.09.20. 2002.05.14.  
Dr. Csúcs László (FKGP) Tag 1998.06.25. 2001.01.21.  
Pancza István (FKGP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Lotz Károly (SZDSZ) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Medgyasszay László (MDF) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Cseh Sándor (független) Tag 1999.11.30. 2001.09.19.  
Dr. Csúcs László (független) Tag 2001.01.22. 2001.04.17.  
Dr. Szabó Attila (független) Tag 1999.11.30. 2002.05.14.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Számvevőszéki bizottság Fidesz 6 35.29%
MSZP 4 23.53%
FKGP 3 17.65%
SZDSZ 1 5.88%
MDF 1 5.88%
MIÉP 1 5.88%
független 1 5.88%
Összesen 17 100.00%

Számvevőszéki bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
A Postabank veszteségeinek okait vizsgáló tényfeltáró albizottság 1998.09.14. 2002.05.14.  

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok