Készült: 2019.10.16.05:39:54 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Társadalmi szervezetek bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Társadalmi szervezetek bizottsága tagjai változásának elrejtése

Társadalmi szervezetek bizottsága tagjainak változásai (11 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Fogarasiné Deák Valéria (MSZP) Elnök 2002.11.26. 2006.05.15. Szabó Imre (MSZP)
Szabó Imre (MSZP) Elnök 2002.05.15. 2002.11.26.  
Tóbiás József (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Halász János (Fidesz) Alelnök 2002.05.27. 2002.12.03. Tirts Tamás (Fidesz)
Dr. Martonosi György (Fidesz) Alelnök 2004.04.05. 2006.05.15. Szalai Annamária (Fidesz)
Szalai Annamária (Fidesz) Alelnök 2002.12.03. 2004.03.30. Halász János (Fidesz)
Tirts Tamás (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2002.05.27.  
Fogarasiné Deák Valéria (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.11.26.  
Halmai Gáborné (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Lénárt László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Szabó Imre (MSZP) Tag 2002.11.26. 2006.05.15. Fogarasiné Deák Valéria (MSZP)
Cserna Gábor (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.12.03.  
Cserna Gábor (Fidesz) Tag 2004.04.05. 2006.05.15. Dr. Martonosi György (Fidesz)
Halász János (Fidesz) Tag 2002.12.03. 2006.05.15. Cserna Gábor (Fidesz)
Dr. Martonosi György (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2004.04.05.  
Tirts Tamás (Fidesz) Tag 2002.05.28. 2006.05.15. Dr. Weszelovszky Zoltán (Fidesz)
Dr. Weszelovszky Zoltán (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Béki Gabriella (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Pettkó András (MDF) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Társadalmi szervezetek bizottsága MSZP 5 45.45%
Fidesz 4 36.36%
SZDSZ 1 9.09%
MDF 1 9.09%
Összesen 11 100.00%

Társadalmi szervezetek bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok