Készült: 2020.09.23.05:13:13 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Ügyrendi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Ügyrendi bizottság tagjai változásának elrejtése

Ügyrendi bizottság tagjainak változásai (11 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Csiha Judit (MSZP) Elnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Avarkeszi Dezső (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Salamon László (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Fedor Vilmos (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Keleti György (MSZP) Tag 2004.11.15. 2006.05.15. Pál Tibor (MSZP)
Pál Tibor (MSZP) Tag 2004.10.04. 2004.11.15. Pásztohy András (MSZP)
Pásztohy András (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.10.04.  
Dr. Wiener György (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Balogh József (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz) Tag 2002.05.27. 2006.05.15. Dr. Vitányi István (Fidesz)
Dr. Vidoven Árpád (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Vitányi István (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Dr. Bőhm András (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Dávid Ibolya (MDF) Tag 2004.12.20. 2006.05.15. Karsai Péter (MDF)
Dr. Hende Csaba (MDF) 1 Tag 2002.05.15. 2004.06.22.  
Karsai Péter (MDF) Tag 2004.10.25. 2004.12.20. Dr. Hende Csaba (független) 1
Dr. Hende Csaba (független) 1 Tag 2004.06.23. 2004.10.25.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Ügyrendi bizottság MSZP 5 45.45%
Fidesz 4 36.36%
SZDSZ 1 9.09%
MDF 1 9.09%
Összesen 11 100.00%

Ügyrendi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok