Készült: 2020.09.29.04:03:13 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Hátrányos helyzetű térségek albizottsága
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.17.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Foglalkoztatási bizottság


Hátrányos helyzetű térségek albizottsága tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Vargáné Kerékgyártó Ildikó (MSZP) Elnök 2002.06.17. 2006.05.15.  
Kis Péter (MSZP) 1 Tag 2002.06.17. 2002.12.17.  
Rózsa Endre (MSZP) Tag 2003.06.02. 2006.05.15. Kis Péter (MSZP) 1
Borkó Károly (Fidesz) Tag 2002.06.17. 2006.05.15.  


Hátrányos helyzetű térségek albizottsága üléseinek megjelenítése