Készült: 2020.09.23.09:39:34 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Önkormányzati, külügyi és költségvetési albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2014.06.12.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Magyarországi nemzetiségek bizottsága


Önkormányzati, külügyi és költségvetési albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Ritter Imre (német nemzetiségi szószóló) Elnök 2014.10.15. 2018.05.07.  
Varga Szimeon (bolgár nemzetiségi szószóló) Alelnök 2014.10.15. 2018.05.07.  
Dr. Csúcs Lászlóné (lengyel nemzetiségi szószóló) Tag 2014.09.25. 2018.05.07.  
Koranisz Laokratisz (görög nemzetiségi szószóló) Tag 2014.06.12. 2018.05.07.  
Ritter Imre (német nemzetiségi szószóló) Tag 2014.09.25. 2014.10.15.  
Dr. Turgyán Tamás (örmény nemzetiségi szószóló) Tag 2014.06.12. 2018.05.07.  
Varga Szimeon (bolgár nemzetiségi szószóló) Tag 2014.06.12. 2014.10.15.  


 
Önkormányzati, külügyi és költségvetési albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 6 2/2017 2017.09.13. Határozatképes 1:14
2 5 1/2017 2017.03.28. Határozatképes 1:23
3 4 2/2016 2016.04.04. Határozatképes 0:35
4 3 1/2016 2016.02.02. Határozatképes 0:48
5 2 1/2015 2015.03.30. Határozatképes 1:16
6 1 1/2014 2014.11.26. Határozatképes 0:27