Készült: 2020.04.05.00:23:51 Dinamikus lap

Dr. Rácz Jenő

Képviselő fényképe

Tisztségek
Tisztség tól ig
egészségügyi miniszter 2004.10.21. 2006.06.08.
egészségügyi, szociális és családügyi miniszter 2004.10.04. 2004.10.20.

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 152