Készült: 2020.04.05.00:33:01 Dinamikus lap

Dióssy Gábor

Képviselő fényképe

Tisztségek
Tisztség tól ig
gazdasági és közlekedési minisztériumi államtitkár 2008.01.08. 2008.04.30.
gazdasági és közlekedési minisztériumi politikai államtitkár 2005.02.01. 2006.06.08.

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 65    
2002-2006 265 2