Készült: 2020.04.02.07:17:37 Dinamikus lap

Dr. Csepeli György

Képviselő fényképe

Tisztségek
Tisztség tól ig
informatikai és hírközlési minisztériumi politikai államtitkár 2004.10.04. 2006.06.08.
informatikai és hírközlési minisztériumi politikai államtitkár 2002.05.29. 2004.10.03.

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 72