Készült: 2020.10.26.05:26:31 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Vidékfejlesztési, területrendezési és infrastruktúra albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.07.08.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Területfejlesztési bizottság


Vidékfejlesztési, területrendezési és infrastruktúra albizottság tagjainak változásai (11 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Ékes József (MDF) Elnök 1999.11.03. 2002.05.14.  
Dr. Zilahi József (MDF) Elnök 1998.07.08. 1999.10.11.  
Becsó Zsolt (Fidesz) Tag 1998.11.03. 2002.05.14.  
Borkó Károly (Fidesz) Tag 1998.11.03. 2002.05.14.  
Endre Sándor (Fidesz) Tag 1999.11.03. 2002.05.14.  
Kozma Péter (Fidesz) Tag 1998.11.03. 1999.09.28.  
Dr. Martonosi György (Fidesz) Tag 1998.11.03. 2002.05.14.  
Dr. Ódor Ferenc (Fidesz) Tag 1998.11.03. 2002.05.14.  
Pogácsás Tibor (Fidesz) Tag 1998.11.03. 2002.05.14.  
Dr. Baja Ferenc (MSZP) Tag 1998.11.03. 2001.02.13.  
Bodzás Ferenc Árpád (MSZP) Tag 1998.11.03. 2002.05.14.  
Hiesz György (MSZP) Tag 1998.11.03. 2002.05.14.  
Dr. Czira Szabolcs (FKGP) Tag 1999.03.17. 2002.05.14.  
Tóth Imre (FKGP) Tag 1998.11.03. 1999.03.02.  
Cseh Sándor (MIÉP) Tag 1999.03.17. 1999.09.15.  
Rozgonyi Ernő (MIÉP) Tag 1999.11.03. 2002.05.14.  
Cseh Sándor (független) Tag 1999.09.16. 1999.09.30.  


Vidékfejlesztési, területrendezési és infrastruktúra albizottság üléseinek megjelenítése