Készült: 2020.02.17.22:52:35 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Gyárfás Ildikó

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
17290/6 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről szóló törvény végrehajtásáról (Zárszámadás) Gyárfás Ildikó (MSZP), Dr. Tóth István (MSZP) 2005.09.21
11700/1037 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Szabó Imre (MSZP), Dr. Balogh László (MSZP), Dr. Kékes Ferenc (MSZP), Gyárfás Ildikó (MSZP), Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP), Sós Tamás (MSZP), Gazda László (MSZP) 2004.11.04
11700/1036 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Dr. Balogh László (MSZP), Dr. Kékes Ferenc (MSZP), Gyárfás Ildikó (MSZP), Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP), Sós Tamás (MSZP), Gazda László (MSZP) 2004.11.04
11700/1035 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Szabó Imre (MSZP), Dr. Balogh László (MSZP), Dr. Kékes Ferenc (MSZP), Gyárfás Ildikó (MSZP), Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP), Sós Tamás (MSZP), Gazda László (MSZP) 2004.11.04
5601/2058 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Balogh László (MSZP), Szabó Imre (MSZP), Gazda László (MSZP), Sós Tamás (MSZP), Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP), Gyárfás Ildikó (MSZP), Dr. Kékes Ferenc (MSZP) 2003.11.25
5480/15 Az energiaadóról Gyárfás Ildikó (MSZP) 2003.10.08
5480/14 Az energiaadóról Gyárfás Ildikó (MSZP) 2003.10.08
2380/98 A földgázellátásról Gyárfás Ildikó (MSZP) 2003.03.31
2380/97 A földgázellátásról Gyárfás Ildikó (MSZP) 2003.03.31
2380/96 A földgázellátásról Gyárfás Ildikó (MSZP) 2003.03.31
2380/95 A földgázellátásról Gyárfás Ildikó (MSZP) 2003.03.31
2380/94 A földgázellátásról Gyárfás Ildikó (MSZP) 2003.03.31
2380/93 A földgázellátásról Gyárfás Ildikó (MSZP) 2003.03.31
25/20 A Munka Törvénykönyvéről szóló 1992. évi XXII. törvény módosításáról Filló Pál (MSZP), Simon Gábor (MSZP), Tatai-Tóth András (MSZP), Sós Tamás (MSZP), Kárpáti Zsuzsa (MSZP), Fogarasiné Deák Valéria (MSZP), Dr. Bóth János (MSZP), Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP), Jauernik István (MSZP), Török Zsolt (MSZP), Vargáné Kerékgyártó Ildikó (MSZP), Németh Erika (MSZP), Gúr Nándor (MSZP), Földesi Zoltán (MSZP), Farkas Imre (MSZP), Dr. Mester László (MSZP), Dr. Karsai József (MSZP), Devánszkiné Dr.Molnár Katalin (MSZP), Gyárfás Ildikó (MSZP) 2002.06.26