Készült: 2020.05.31.00:31:28 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Az Oktatási és tudományos bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.10.28.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Oktatási bizottság


Az Oktatási és tudományos bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Jánosi György (MSZP) Elnök 1998.12.09. 2002.05.14.  
Gubicza Tibor (Fidesz) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  
Pánczél Károly (Fidesz) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  
Révész Máriusz (Fidesz) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  
Csige József (MSZP) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  
Vincze László (FKGP) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  
Horn Gábor (SZDSZ) Tag 1998.12.09. 2002.05.14.  


Az Oktatási és tudományos bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése