Készült: 2020.05.30.05:19:07 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Balogh László

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
H/5625 Tárcaközi Képviselet létrehozásáról az állampolgári szabadságjogokat veszélyeztető szellemi befolyásolással szembeni társadalmi önvédelem összehangolására Szászfalvi László (MDF), Balogh László (MDF) 2001.12.11
H/5544 Tárcaközi Képviselet létrehozásáról az állampolgári szabadságjogokat veszélyeztető szellemi befolyással szembeni társadalmi önvédelem összehangolására Szászfalvi László (MDF), Balogh László (MDF) 2001.11.27
T/5443 A rádiózásról és televíziózásról szóló 1996. évi I. törvény módosításáról Sasvári Szilárd (Fidesz), Balogh László (MDF), Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (FKGP) 2001.11.15
T/5440 A lelkiismereti és vallásszabadságról, valamint az egyházakról szóló 1990. évi IV. törvény módosításáról Szászfalvi László (MDF), Balogh László (MDF) 2001.11.14