Készült: 2020.08.07.06:57:44 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Bodó Imre

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10871/10 Az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény módosításáról, valamint a hiteles tulajdonilap-másolat igazgatási szolgáltatási díjáról szóló 1996. évi LXXXV. törvény és az egyes kapcsolódó törvények módosításáról Örvendi László József (Fidesz), Bodó Imre (Fidesz) 2009.10.19
10871/9 Az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény módosításáról, valamint a hiteles tulajdonilap-másolat igazgatási szolgáltatási díjáról szóló 1996. évi LXXXV. törvény és az egyes kapcsolódó törvények módosításáról Örvendi László József (Fidesz), Bodó Imre (Fidesz) 2009.10.19
10871/8 Az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény módosításáról, valamint a hiteles tulajdonilap-másolat igazgatási szolgáltatási díjáról szóló 1996. évi LXXXV. törvény és az egyes kapcsolódó törvények módosításáról Örvendi László József (Fidesz), Bodó Imre (Fidesz) 2009.10.19
10554/1150 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Fülöp István (Fidesz), Dr. Horváth Zsolt (Fidesz), Dr. Kerényi János (Fidesz), Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz), Balla György (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Borsos József (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Mádi László (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Schmidt Ferenc (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Hargitai János (KDNP), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Dr. Bácskai János (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Meggyes Tamás (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Dr. Tilki Attila (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Vigh László (Fidesz), Nógrádi László (KDNP), Balla Mihály (Fidesz), Dr. Gógl Árpád (Fidesz), Dr. Gruber Attila (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) és 95 képviselő társa. 2009.10.09
10554/653 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Bodó Imre (Fidesz) 2009.10.08
10554/652 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Bodó Imre (Fidesz) 2009.10.08
10554/651 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Bodó Imre (Fidesz) 2009.10.08
10554/650 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Bodó Imre (Fidesz) 2009.10.08
10554/629 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Bodó Imre (Fidesz) 2009.10.08
10554/628 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Bodó Imre (Fidesz) 2009.10.08
7042/25 Egyes agrártárgyú törvények módosításáról Bodó Imre (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz) 2009.02.24
6934/91 Az erdőről, az erdő védelméről és az erdőgazdálkodásról Bodó Imre (Fidesz), Jakab István (Fidesz) 2009.02.24
6934/90 Az erdőről, az erdő védelméről és az erdőgazdálkodásról Bodó Imre (Fidesz), Czerván György (Fidesz) 2009.02.24
6934/89 Az erdőről, az erdő védelméről és az erdőgazdálkodásról Bodó Imre (Fidesz), Jakab István (Fidesz) 2009.02.24
6686/6 A nemzeti agrárkár-enyhítési rendszerről és a kárenyhítési hozzájárulásról Bodó Imre (Fidesz), Czerván György (Fidesz) 2008.11.18
6686/5 A nemzeti agrárkár-enyhítési rendszerről és a kárenyhítési hozzájárulásról Bodó Imre (Fidesz), Örvendi László József (Fidesz) 2008.11.18
6571/133 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Bodó Imre (Fidesz) 2008.11.07
5883/38 Az egységes mezőgazdasági támogatási rendszer bevezetéséről és működtetéséről Bodó Imre (Fidesz) 2008.09.23
5450/53 Az élelmiszerláncról és hatósági felügyeletéről Bodó Imre (Fidesz) 2008.05.26
5450/52 Az élelmiszerláncról és hatósági felügyeletéről Bodó Imre (Fidesz) 2008.05.26
5450/49 Az élelmiszerláncról és hatósági felügyeletéről Czerván György (Fidesz), Bodó Imre (Fidesz) 2008.05.26
5450/29 Az élelmiszerláncról és hatósági felügyeletéről Czerván György (Fidesz), Bodó Imre (Fidesz) 2008.05.14
5450/28 Az élelmiszerláncról és hatósági felügyeletéről Bodó Imre (Fidesz) 2008.05.14
5450/27 Az élelmiszerláncról és hatósági felügyeletéről Bodó Imre (Fidesz) 2008.05.14
4191/62 Az egyes közlekedési tárgyú törvények módosításáról Bodó Imre (Fidesz), Vincze László (Fidesz) 2007.12.03
3860/647 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Bodó Imre (Fidesz) 2007.12.03