Készült: 2022.01.16.11:17:52 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Koncz Ferenc (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/8044 Az Országgyűlés működését és a képviselők jogállását érintő egyes törvények módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Böröcz László (Fidesz), Dr. Bajkai István (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP), Halász János (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Hende Csaba (Fidesz), Nacsa Lőrinc (KDNP)
2019.11.21.: Bányai Gábor (Fidesz), Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz)
2019.11.21.: Szatmáry Kristóf (Fidesz)
2019.11.21.: Héjj Dávid Ádám (Fidesz)
2019.11.21.: Riz Gábor (Fidesz), Koncz Ferenc (Fidesz)
2019.11.21.: Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz)
2019.11.21.: Dr. Salacz László (Fidesz)
2019.11.12
H/8042 Az egyes házszabályi rendelkezésekről szóló 10/2014. (II. 24.) OGY határozat módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Böröcz László (Fidesz), Dr. Bajkai István (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP), Halász János (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Hende Csaba (Fidesz), Nacsa Lőrinc (KDNP)
2019.11.21.: Bányai Gábor (Fidesz), Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz)
2019.11.21.: Szatmáry Kristóf (Fidesz)
2019.11.21.: Héjj Dávid Ádám (Fidesz)
2019.11.21.: Riz Gábor (Fidesz), Koncz Ferenc (Fidesz)
2019.11.21.: Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz)
2019.11.21.: Dr. Salacz László (Fidesz)
2019.11.12
K/5549 Milyen további előrelépés várható a magyar vidék fejlesztése és fejlődése érdekében? Koncz Ferenc (Fidesz) 2019.03.29
K/3878 Tervezi-e a Kormány a földrendező és földkiadó bizottságokról szóló 1993. évi II. törvény módosításának vagy új jogszabály megalkotásának kezdeményezésével lehetővé tenni, hogy újabb földtulajdonosok mérethessék ki földjeiket állami költségen? Koncz Ferenc (Fidesz) 2018.12.04
H/3355 A 2019. év II. Rákóczi Ferenc-emlékévvé nyilvánításáról Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Németh Szilárd István (Fidesz)
2018.11.08.: Dr. Vejkey Imre (KDNP)
2018.11.09.: Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz)
2018.11.09.: Koncz Ferenc (Fidesz)
2018.11.21.: Nacsa Lőrinc (KDNP)
2018.11.06