Készült: 2019.11.15.13:26:37 Dinamikus lap

Kosztolányi Dénes

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Budapest területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Budapest területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Alkotmány- és igazságügyi bizottság Tag 2005.07.04. 2006.05.15.
   Az Alkotmány- és igazságügyi bizottság, az Önkormányzati bizottság és a Rendészeti bizottság közös "ún. lakásmaffia tevékenységét feltáró albizottsága"
Tag 2002.10.21. 2002.11.19.
   Az Alkotmány- és igazságügyi bizottság, az Önkormányzati bizottság és a Rendészeti bizottság közös "ún. lakásmaffia tevékenységét feltáró albizottsága"
Alelnök 2002.11.19. 2004.03.25.
   A közigazgatási hatósági eljárás általános szabályairól szóló előterjesztést felülvizsgáló albizottság
Tag 2003.02.24. 2004.04.27.
   A közigazgatási hatósági eljárás általános szabályairól szóló előterjesztést felülvizsgáló albizottság
Alelnök 2004.04.27. 2004.09.28.
   Az Alkotmány- és igazságügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2005.09.06. 2006.05.15.
Önkormányzati bizottság Tag 2002.05.15. 2005.07.04.
   Az Önkormányzati bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.06.17. 2003.09.09.
   Az Önkormányzati bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2003.09.09. 2006.05.15.
Nemzetbiztonsági bizottság Tag 2002.05.21. 2002.05.27.
1998-2002 Önkormányzati és rendészeti bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Rendészeti albizottság
Tag 1998.12.16. 2002.05.14.
   Olimpiai albizottság
Tag 2001.10.09. 2002.05.14.
Honvédelmi bizottság Tag 2000.05.02. 2002.05.14.
   Elvi, biztonságpolitikai, katonai albizottság
Tag 2000.06.07. 2002.05.14.
Nemzetbiztonsági bizottság Tag 1998.06.25. 2001.10.16.
A politikusokról és más közéleti személyiségekről, valamint azok családtagjairól az előző parlamenti ciklusban folytatott törvénytelen és titkos adatgyűjtést vizsgáló bizottság Elnök 1999.03.02. 2000.04.11.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 8 248
1998-2002   10

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 214 2  
1998-2002 51    


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Eötvös Loránd Tudományegyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási