Készült: 2020.09.22.20:03:08 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Területfejlesztési bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1998.06.25.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Területfejlesztési bizottság tagjai változásának elrejtése

Területfejlesztési bizottság tagjainak változásai (22 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Balsay István (Fidesz) Elnök 1998.06.25. 1998.08.01.  
Balsay István (Fidesz) Elnök 1999.10.01. 2002.05.14. Rajcsányi Péter Kálmán (Fidesz)
Rajcsányi Péter Kálmán (Fidesz) Elnök 1998.08.01. 1999.05.17.  
Bajor Tibor (MSZP) Alelnök 2001.02.13. 2002.05.14. Dr. Baráth Etele (MSZP)
Dr. Baráth Etele (MSZP) Alelnök 1998.06.25. 2001.02.13.  
Horváth Béla (FKGP) Alelnök 1998.06.25. 2001.04.17.  
Horváth Béla (FKGP) Alelnök 2001.10.16. 2002.05.14.  
Zsikla Győző (FKGP) Alelnök 2001.04.17. 2001.09.19. Horváth Béla (FKGP)
Dr. Kis Zoltán (SZDSZ) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Zsikla Győző (független) Alelnök 2001.09.20. 2001.10.16.  
Becsó Zsolt (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Borkó Károly (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Endre Sándor (Fidesz) Tag 1999.10.01. 2002.05.14. Kozma Péter (Fidesz)
Kozma Péter (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1999.10.01.  
Lasztovicza Jenő (Fidesz) Tag 1998.12.28. 2002.05.14.  
Dr. Martonosi György (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Pogácsás Tibor (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Rajcsányi Péter Kálmán (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1998.07.31.  
Dr. Rapcsák András (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.02.03.  
Dr. Ódor Ferenc (Fidesz) Tag 1998.08.01. 2002.05.14. Rajcsányi Péter Kálmán (Fidesz)
Dr. Baja Ferenc (MSZP) Tag 1998.06.25. 2001.02.13.  
Bajor Tibor (MSZP) Tag 1998.06.25. 2001.02.13.  
Dr. Baráth Etele (MSZP) Tag 2001.02.13. 2002.05.14. Bajor Tibor (MSZP)
Bodzás Ferenc Árpád (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Fodor Sándor (MSZP) Tag 2000.06.13. 2002.05.14. Iváncsik Imre (MSZP)
Hiesz György (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Iváncsik Imre (MSZP) Tag 1998.06.25. 2000.06.13.  
Dr. Lamperth Mónika (MSZP) Tag 2001.02.13. 2002.05.14. Dr. Baja Ferenc (MSZP)
Dr. Pusztai Gyula (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Czira Szabolcs (FKGP) Tag 1999.03.02. 2002.05.14. Tóth Imre (FKGP)
Kékkői Zoltán József (FKGP) Tag 1998.06.25. 2001.04.17.  
Tóth Imre (FKGP) Tag 1998.06.25. 1999.03.02.  
Dr. Zilahi József (MDF) Tag 1998.06.25. 1999.10.11.  
Ékes József (MDF) Tag 1999.10.19. 2002.05.14. Dr. Zilahi József (MDF)
Cseh Sándor (MIÉP) Tag 1998.12.28. 1999.09.15.  
Rozgonyi Ernő (MIÉP) Tag 1999.10.01. 2002.05.14.  
Szabó Lukács (MIÉP) Tag 1998.06.25. 1998.12.06.  
Cseh Sándor (független) Tag 1999.09.16. 1999.09.30.  
Pápai Mihály (független) Tag 2001.04.17. 2002.05.14.  
Szabó Lukács (független) Tag 1998.12.07. 2002.05.14.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Területfejlesztési bizottság Fidesz 8 36.36%
MSZP 7 31.82%
FKGP 2 9.09%
SZDSZ 1 4.55%
MDF 1 4.55%
MIÉP 1 4.55%
független 2 9.09%
Összesen 22 100.00%

Területfejlesztési bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok