Készült: 2020.10.27.12:50:18 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Az Alkotmány- és igazságügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.04.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Alkotmányügyi bizottság


Az Alkotmány- és igazságügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (Fidesz) Elnök 2002.06.04. 2006.05.15.  
Dr. Avarkeszi Dezső (MSZP) Tag 2002.06.04. 2006.05.15.  
Dr. Steiner Pál (MSZP) Tag 2002.06.04. 2006.05.15.  
Dr. Gyimesi József (Fidesz) Tag 2004.11.08. 2005.06.30. Dr. Mikes Éva (Fidesz)
Kosztolányi Dénes (Fidesz) Tag 2005.09.06. 2006.05.15. Dr. Gyimesi József (független)
Dr. Mikes Éva (Fidesz) Tag 2002.06.04. 2003.06.23.  
Fodor Gábor (SZDSZ) Tag 2002.06.04. 2006.05.15.  
Dr. Horváth Balázs (MDF) Tag 2002.06.04. 2004.09.06.  
Dr. Gyimesi József (független) Tag 2005.07.01. 2005.07.04. Dr. Mikes Éva (Fidesz)
Dr. Horváth Balázs (független) Tag 2004.09.06. 2006.05.15.  


Az Alkotmány- és igazságügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése