Készült: 2020.10.28.01:45:30 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Nemzeti összetartozás bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 2014.05.06.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Nemzeti összetartozás bizottsága tagjai változásának elrejtése

Nemzeti összetartozás bizottsága tagjainak változásai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Pánczél Károly (Fidesz) Elnök 2014.06.23. 2018.05.07. Potápi Árpád János (Fidesz) 1
Potápi Árpád János (Fidesz) 1 Elnök 2014.05.06. 2014.06.18.  
Bóna Zoltán (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2014.06.23.  
Szabolcs Attila (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Szászfalvi László (KDNP) Alelnök 2014.06.23. 2018.05.07. Bóna Zoltán (Fidesz)
Bóna Zoltán (Fidesz) Tag 2014.06.23. 2018.05.07. Szászfalvi László (KDNP)
Dunai Mónika (Fidesz) Tag 2014.06.23. 2017.03.06. Pánczél Károly (Fidesz)
L. Simon László (Fidesz) Tag 2017.03.06. 2017.10.16. Dunai Mónika (Fidesz)
Pánczél Károly (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2014.06.23.  
Petneházy Attila (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Kiss László (MSZP) 1 Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Ander Balázs (Jobbik) Tag 2014.05.06. 2016.09.12.  
Sneider Tamás (Jobbik) Tag 2016.09.12. 2018.05.07. Ander Balázs (Jobbik)
Szávay István (Jobbik) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Gaal Gergely (KDNP) Tag 2017.10.16. 2018.05.07. L. Simon László (Fidesz)
Szászfalvi László (KDNP) Tag 2014.05.06. 2014.06.23.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Nemzeti összetartozás bizottsága Fidesz 4 44.44%
MSZP 1 11.11%
Jobbik 2 22.22%
KDNP 2 22.22%
Összesen 9 100.00%

Nemzeti összetartozás bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok