Készült: 2020.08.03.12:10:53 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Energetikai albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.07.12.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Energetikai albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Bencsik János (Fidesz) Elnök 2012.02.20. 2014.05.05. Rogán Antal (Fidesz)
Rogán Antal (Fidesz) Elnök 2010.07.12. 2012.02.20.  
Dr. Józsa István (MSZP) Alelnök 2010.07.12. 2011.11.21.  
Kovács Tibor (MSZP) Alelnök 2012.03.12. 2014.05.05. Dr. Józsa István (MSZP)
Bencsik János (Fidesz) Tag 2012.02.20. 2012.02.20. Dr. Mengyi Roland (Fidesz)
Dióssi Csaba (Fidesz) Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  
Dr. György István (Fidesz) Tag 2010.07.12. 2010.11.02.  
Dr. Mengyi Roland (Fidesz) Tag 2010.12.21. 2011.12.30. Dr. György István (Fidesz)
Rogán Antal (Fidesz) Tag 2012.02.20. 2014.05.05.  
Pősze Lajos (Jobbik) Tag 2010.07.12. 2010.12.12.  
Dr. Aradszki András (KDNP) Tag 2010.12.21. 2014.05.05.  


Energetikai albizottság üléseinek megjelenítése