Készült: 2020.09.29.06:41:53 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Gazda László

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/19238 A Magyar Köztársaság gyorsforgalmi közúthálózatának közérdekűségéről és fejlesztéséről szóló 2003. évi CXXVIII.törvény módosításáról Gazda László (MSZP) 2006.02.06
T/18013 A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény módosításáról Gazda László (MSZP) 2005.10.26
T/10497 Az általános forgalmi adóról szóló 1992. évi LXXIV. törvény módosításáról Gazda László (MSZP) 2004.06.03
T/10495 Az általános forgalmi adóról szóló 1992. évi LXXIV. törvény módosításáról Gazda László (MSZP) 2004.06.02
K/254 Milyen ismeretei vannak Miniszter úrnak a nyíregyházi konzvervgyár, az EKO Kft. jelenlegi helyzetéről? Dr. Veres János (MSZP), Dr. Vojnik Mária (MSZP), Gazda László (MSZP) 2002.06.13