Készült: 2020.08.13.14:15:51 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Rehabilitációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.12.02.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Foglalkoztatatási bizottság


Rehabilitációs albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Babák Mihály (Fidesz) Elnök 1998.12.02. 2002.05.14.  
Dr. Rákos Tibor (Fidesz) Tag 1999.03.16. 2002.05.14.  
Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP) Tag 1999.03.16. 2002.05.14.  
Vargáné Kerékgyártó Ildikó (MSZP) Tag 1999.03.16. 2002.05.14.  
Dr. Boda Ilona (FKGP) Tag 1999.03.16. 2001.05.15.  
Dr. Csáky András (MDF) Tag 1999.03.16. 2000.12.31.  


Rehabilitációs albizottság üléseinek megjelenítése