Készült: 2020.11.25.23:57:53 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1990-94

Költségvetési, adó- és pénzügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1990.05.03.
Megszűnés 1994.06.27.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Költségvetési, adó- és pénzügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Költségvetési, adó- és pénzügyi bizottság tagjainak változásai (26 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Soós Károly Attila (SZDSZ) Elnök 1990.05.03. 1994.06.27.  
Dr. Becker Pál (MDF) Alelnök 1992.10.13. 1993.03.09.  
Bethlen István (MDF) Alelnök 1990.05.03. 1990.12.21.  
Komor Sándor (MDF) Alelnök 1990.05.03. 1994.06.27.  
Dr. Békesi László (MSZP) Alelnök 1990.05.03. 1994.06.27.  
Dr. Becker Pál (MDF) Titkár 1990.05.03. 1992.10.13.  
Bakó Lajos (MDF) Tag 1990.12.21. 1994.06.27.  
Dr. Bogár László (MDF) Tag 1990.05.03. 1990.05.24.  
Dr. Botos Katalin (MDF) Tag 1990.05.03. 1990.05.24.  
Dr. Fekete Gyula (MDF) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Horváth Béla (MDF) Tag 1990.06.12. 1993.03.29.  
Markó István (MDF) Tag 1991.09.17. 1994.06.27.  
Palotás János (MDF) Tag 1990.06.12. 1990.12.04.  
Dr. Remport Katalin (MDF) Tag 1990.06.12. 1994.06.27.  
Sápi József (MDF) Tag 1990.12.04. 1994.06.27.  
Sárossy László (MDF) Tag 1993.03.09. 1994.06.27.  
Dr. Schamschula György (MDF) Tag 1990.05.03. 1990.09.10.  
Siklós Csaba (MDF) Tag 1993.03.30. 1994.06.27.  
Dr. Szabó Tamás (MDF) Tag 1990.05.03. 1990.05.23.  
Szarvas Béla (MDF) Tag 1990.09.10. 1994.06.27.  
Dr. Takács Péter (MDF) Tag 1990.06.12. 1991.09.17.  
Dr. Zimányi Tibor (MDF) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Deák Sándor (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1990.12.02.  
Gaál Gyula (SZDSZ) Tag 1990.11.06. 1994.06.27.  
Horváth László (SZDSZ) Tag 1991.01.29. 1992.02.18.  
Dr. Kádár Iván (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1991.01.14.  
Dr. Kis Zoltán (SZDSZ) Tag 1991.01.29. 1991.10.01.  
Kuncze Gábor (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1993.02.23.  
Dr. Matyi László (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Dr. Pető Iván (SZDSZ) Tag 1992.02.18. 1992.12.01.  
Dr. Pető Iván (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1990.11.06.  
Polyák Sándor (SZDSZ) Tag 1992.12.01. 1994.06.27.  
Dr. Sarkadiné Dr. Lukovics Éva (SZDSZ) Tag 1993.02.23. 1994.06.27.  
Dr. Török Ferenc (SZDSZ) Tag 1991.10.01. 1994.06.27.  
Faddi József (FKGP) Tag 1990.06.12. 1992.08.04.  
Kósa András (FKGP) Tag 1990.05.03. 1990.09.10.  
Pintér István (FKGP) Tag 1990.09.10. 1992.02.23.  
Dr. Pohankovics István (FKGP) Tag 1990.05.03. 1990.05.23.  
Vincze Kálmán (FKGP) Tag 1990.05.03. 1992.02.23.  
Kósa András (Kisgazda) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Pintér István (Kisgazda) Tag 1992.02.24. 1994.06.27.  
Vincze Kálmán (Kisgazda) Tag 1992.02.24. 1994.06.27.  
Bokros Lajos (MSZP) Tag 1990.05.03. 1990.07.02.  
Dr. Katona Béla (MSZP) Tag 1990.07.18. 1994.06.27.  
Mádi László (FIDESZ) Tag 1992.10.13. 1994.02.07.  
Ungár Klára (FIDESZ) Tag 1990.05.03. 1992.10.13.  
Dr. Urbán László (FIDESZ) Tag 1994.02.08. 1994.06.27.  
Varga Mihály (FIDESZ) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Csépe Béla (KDNP) Tag 1990.05.03. 1992.10.13.  
Dr. Füzessy Tibor (KDNP) Tag 1990.05.03. 1990.09.10.  
Dr. Lukács Tamás (KDNP) Tag 1990.09.10. 1992.10.13.  
Mózs József (KDNP) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Seszták László (KDNP) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Kállay Kristóf (független) Tag 1990.05.03. 1993.03.08.  
Dr. Kupa Mihály (független) Tag 1993.03.09. 1994.06.27.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Költségvetési, adó- és pénzügyi bizottság MDF 10 38.46%
SZDSZ 6 23.08%
EKgP 3 11.54%
MSZP 2 7.69%
Fidesz 2 7.69%
KDNP 2 7.69%
független 1 3.85%
Összesen 26 100.00%

Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Államháztartási 1992.10.13. 1994.06.27.  
Privatizációs 1992.10.13. 1994.06.27.  
Monetáris 1992.10.13. 1994.06.27.  
Adó 1992.10.13. 1994.06.27.